Site Haritası   Tel : +90 530 076 3827   
fuar stand avm stand

KURUMSAL :

2012 yılından beri Türkiye'nin çeşitli illerinde ve yurt dışında fuar standları yapmaktayız. Fuar stand hizmetleri veren firmamız, fuar stand uygulama işleri, Avm stand, Cafe restourant dekorasyon ve market standçılık alanlarnda da hizmet vermektedir..
Aynı zamanda firmamız fuar stand reklam, Fuar stand 3d çizim ve tasarım gibi uygulamalarda çözüm ortaklıkları yapmaktadır.
Fuar stand hizmeti olarak yurt dışı Almanya, Çin, Endonezya, Dubai, Fas, Afrika ülkeleri ve Türkiye'de Adana, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Hatay, Ankara, İstanbul, Mardin, İzmir, Bursa, Gaziantep, Van gibi illerde çalışmalarına devam etmektedir.
Stand Yaptığımız Fuarlardan bazılar ı:
İstanbul CNR CBME Uluslararası Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı,
İstanbul CNR Linexpo İç Giyim ve Moda Günleri Fuarı,
İstanbul CNR EDT fuarı
İstanbul Tüyap İplik Fuarı
Malatya Tarım ve Gıda Fuarı,
Gaziantep Marka Fuarcılık Ortadoğu Halı Fuarı,
Gaziante Domotex Halı Furarı,
Almanya Domotex Halı Furarı,
Çin Domotex Halı Furarı
Tüyap Mobef Mobilya Fuarı,
Gaptarım Fuarı,
Kahramanmaraş Makina ve Yedek Parça Fuarı,
Pentex Triko Fuarı.
Terlik ve Ayakkabı ( gap shoes yaz fuarı ) Fuarı.
Altın ve Takı Fuarı,
CNR World food İstanbul Gıda fuarı.

Fuar stand kiralama, fuar stand sistemleri, fuar stand hizmetleri, fuar stand tasarımı , fuar stand yapımı, avm stand yapımı, avm stand tasarım, Dekorasyon tasarımı, swhowroom tasarımı ve yapımı, Market Stand yapımı, Ürün Tehşir stand uygulama ve tasarım, Satış stand tasarım ve uygulama. gibi alanlarda hizmetlerimizi son hız vermekteyiz.HİZMETLERİMİZ : FUAR STAND YAPIM VE TASARIM      AVM STAND ( KIOS ) YAPIM VE TASARIM                  SHOWROOM YAPIM VE TASARIM

Firmanıza uygun fuar stand tasarımları ve 3 boyutlu görselleştirmeler ile fuar stand yapım öncesi siz değerli müşterilerimize uygun sunumlar yaparız. Gaziantep
Fuar stand hizmetlerinden biri olan tasarım ve ön sunumda sizlerden tek isteğimiz var;
Bizlere ulaşın marka logonuzu ve kurumsal imaj reklam çalışmalarını bizlere gönderin ve fuar stand çalışmanızı sizlere ulaştıralım.

Avm stand tasarım ve uygulamada projeği baştan sona kadar, mobilyasında boyasında elektriğinde ve reklam kısmında anahtar teslim işler yapmaktadır. Özgün tasarımlar üreten by savaş avm stand, size ve avm ye yakışır işler üretmeye devam ediyor.
Birinci sınıf malzeme kullanan avm stand ekibi, kaliteden ödün vermeden Gaziantep ve Türkiye'nin her avm olan şehirlerine hizmet götürmeye devam ediyor.

Gaziantep!te Showroom tasarım ve yapım hizmeti sunan firmamız Duvar kağıdından parke uygulamalarına, taş dekorasyondan kartonpiyer uygulamalarına, boya işçiliğinden mermer ve granit döşemesine, mobilya dekorasyondan ağaç işlerine kadar her alanda profesyonel kadro ve çözüm ortakları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Showroom ile ilgili bilgi almak için lütfen bizim ile iletişime geçin...

 Fuar stand Yapım ve Tasarım © info@gaziantepfuarstand.net By Savaş                    Devam Eden Projeler : 12 Nisan Malatya Gıda Fuarındayız                  05/04/2017